На Прикарпатті пройде фестиваль капусти

На Прикарпатті пройде фестиваль капусти
У Яківці Тлумацького району Прикарпаття 13 жовтня відбудеться четвертий фестиваль капусти "Подяка Богу за врожай", який став мандрівним.

Про це повідомляють організатори дійства,- пише Фіртка. Об этом сообщает podrobnosti.org.ua со ссылкой на СМИ.

"Найсмачніші наїдки, народні традиції та багато капусти! 13 жовтня вже вчетверте пройде фестиваль капусти "Подяка Богу за врожай". Якщо два перші свята капусти проходили в Обертині, то тепер фестиваль набув статусу мандрівного: Обертин передав естафету Гарасимові, а цього року на фестиваль гості зберуться в Яківці", — йдеться в повідомленні.

На гостей фестивалю чекає дегустація страв народної кухні, а саме – голубців і вареників з капусти, квашенина й особливої весільної страви – прийманої капусти, – пиріжків, салатів і навіть печива з капусти.

Також учасники фестивалю вже традиційно демонструватимуть глядачам унікальні традиції та обряди Покуття, кожне село може похвалитися своїми, неповторними піснями й традиціями.

Початок фестивалю – о 14:00. Відбудеться захід на місцевому стадіоні. Наступного ж року, за словами організаторів, "Подяку Богу за врожай" проведуть у Жукові.

Читайте також: У Коломиї стартував перший гастрономічний фестиваль. ПРОГРАМА


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/62366-na-prykarpatti-proide-festyval-kapusty”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя